Skip to content

ELEVERLASH – Shqyrtime, çmimi, efektet, përbërja | Rishikim i kushtëzimit të qepallat

Çdo grua dëshiron të ketë qerpikë të trashë dhe të gjatë. Qerpikët theksojnë sytë dhe i bëjnë të duken bukur. Sytë janë pasqyra e shpirtit dhe tërheqin vëmendjen e shumë njerëzve. Gratë duan të ndihen të sigurt dhe të theksojnë cilësitë e tyre. Megjithatë, jo çdo grua mund të mburret me qerpikë të bukur e të shëndetshëm. Jo të gjithë ne jemi pajisur nga natyra me qerpikë të trashë. Megjithatë, ka mënyra për të përmirësuar gjendjen e tyre. Disa gra marrin rrugën e lehtë për të dalë dhe zgjedhin sallone bukurie ku bukuroshes i vënë qerpikë fallco. Efekti nuk zgjat shumë dhe çdo muaj ju duhet të përsërisni aplikimin, i cili shoqërohet me një humbje kohe dhe parash.

Ia vlen të shqyrtohet dhe të gjendet një zgjidhje tjetër që do t'i forcojë qerpikët, do t'i zgjatë dhe do t'i bëjë të mos bien aq shumë. Në barnatore mund të gjeni shumë lëndë ushqyese që garantojnë rritjen e qerpikëve, përmirësojnë gjendjen dhe pamjen e tyre. Megjithatë, jo të gjitha janë të sigurta për t'u përdorur, sepse mund të përmbajnë përbërës që nuk ndikojnë në flokë, gjë që i bën qerpikët më të dobët se më parë. Ndër kushtëzuesit për rritjen e qerpikëve, del serumi i qerpikëve Tërlashit, i cili i bën qerpikët më të trashë, më të dendur dhe më të gjatë pas vetëm 2 javësh përdorim. Kufiri përreth syve bëhet më i errët dhe ju nuk keni nevojë të përdorni eyeliner. Njihuni me kondicionerin inovativ për qepallat!

EleverLash

– Çfarë është dhe si funksionon?

BarirLashi është një kondicioner modern që garanton zgjatjen, trashjen dhe pamjen natyrale të qerpikëve! Efektshmëria e Eleverlashit është konfirmuar nga studime të shumta në laboratorët më të mirë. Kondicioneri siguron qerpikë më të trashë dhe më të gjatë pas 2-3 javësh të përdorimit të produktit. Falë përbërësve aktivë që përmban receta, zgjatet faza e rritjes së qerpikëve. Qepallat e gjata dhe të trasha, që ishin vetëm një ëndërr, shfaqen brenda natës. Gjendja e tyre po përmirësohet! Përgatitja është kondicioneri më i mirë në treg, dhe përdorimi i rregullt përshpejton rritjen e qerpikëve.

Glikolina që përmban kondicioneri zbut lëkurën përreth syve dhe e mbron atë. Duke përdorur përgatitjen, mund të harroni procedurat kozmetike, sepse qepallat do të duken spektakolare. Një recetë e pasur do të kujdeset për arritjen e qëllimit të synuar dhe do të japë rezultatet më të mira. Lëndët ushqyese kujdesen që t'i forcojnë dhe t'i errësojnë flokët. Vitaminat rigjenerohen në mënyrë të përsosur dhe mbushin qerpikët dhe nxitin rritjen e qimeve të reja.


Si ta përdorësh Eleverlashin?

Përdorimi i Eleverlashit është shumë i thjeshtë. Para aplikimit, duhet kryer heqja e make-up. Nuk këshillohet të shkoni në shtrat me qerpikë të lyer me mascara, pasi kjo dobëson flokët. Heqja e makijazhit duhet bërë me përgatitje të buta që do të heqin mbetjet e kozmetikës. Pastaj thajeni zonën e syrit dhe me ndihmën e furçave speciale të ngjitura aplikojeni një sasi të vogël kondicioneri përgjatë vijës së llashit. Kondicioneri do të absorbohet pas vetëm disa minutash. Përgatitja duhet aplikuar çdo mbrëmje. Ju mund të llogarisni në efektet e para pas 2 javësh të përdorimit të rregullt. Kur arrihet qëllimi i caktuar, këshillohet të vazhdohet trajtimi dhe të përdoret kondicioneri më pak shpesh 2-3 herë në javë.

Kontrollo promovimet deri në -50%


Kushtëzuesi i qepalave Eleverlash – Efektet e aplikimit

Eleverlash është një nga kondicionerët më të mirë që zgjat qepallat dhe përmirëson gjendjen e tyre. Duke përdorur këtë kondicioner mund të jeni të sigurt se qerpikët do të duken bukur!

Eleashit – efektet e përdorimit:

 • qerpikët bëhen më të trashë
 • qerpikët ushqehen më mirë
 • rritje e përshpejtuar e qerpikëve
 • qerpikë më të trashë dhe më të fortë
 • efekti i qerpikëve natyralë
 • qerpikë të errësuar
EleverLash e re

A është e sigurt kondicioneri Eleverlash? Efektet anësore

Kushtëzuesi i qepallat EleverLash është testuar tërësisht në laborator. Receta është krejtësisht e sigurt për shëndetin dhe krejtësisht natyrale. Përbërësit janë zgjedhur siç duhet dhe veprimi i tyre jep rezultatet më të mira. Kozmetika nuk shkakton ndonjë gjendje alergjike dhe nxitëse. Ajo ka një çertifikatë sigurie dhe cilësi të lartë. Para se të përdorni përgatitjen, duhet të lexoni listën e plotë të përbërësve dhe të kontrolloni nëse ndonjë nga përbërësit nuk na ka sensibilizuar. Vetëm produktet origjinale duhet të zgjidhen dhe fallcot duhet të shmangen.

Kontrollo promovimet deri në -50%


Kondicioner eleverlash – Pros dhe kundra>

Avantazhet

 • paketimi është i mjaftueshëm për 3 muaj
 • Efektet e para janë të dukshme pas 2 javësh të përdorimit të rregullt
 • recetë natyrore
 • çmim i përballueshëm
 • përdorim i sigurt
 • Program i thjeshtë

Disavantazhe

Shitjet e palëvizshme nuk kryhen

Si ndryshon Eleverlashi nga kushtëzuesit e tjerë të qepallat?

Shumë lëndë ushqyese të disponueshme në treg kanë një përbërje të patestuar që mund të ndikojë negativisht në gjendjen e qerpikëve. Kur zgjedh përgatitjen e duhur, kushtoji vëmendje recetës, mendimeve dhe efektshmërisë në veprim. Në mënyrë që qerpikët të mos bien më, është e nevojshme të zgjedhim një përgatitje me një recetë të provuar dhe të besueshme. Një shembull i tillë është Eleverlash, i cili vlerësohet si nga përdoruesit, ashtu edhe nga kozmetologët. Rregullsia e përdorimit është e rëndësishme dhe efekti i synuar do të shfaqet shumë shpejt!

Kontrollo promovimet deri në -50%


Eleverlash – Përbërja e kondicionerit – Çfarë përbërëssh përmban?

Kondicioneri ElavreLash jep rezultate spektakolare! Receta është krejtësisht natyrale dhe përmban një formulë moderne që është në gjendje të kujdeset për qerpikët edhe në një gjendje të vajtueshme.

Përbërja e kondicionerit Eleverlash:

 • PEG-8
 • Tokoferol
 • Palmita e Askorbylit
 • Acid askorbik
 • Acid citrik
 • Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer
 • Fenoksiethanol
 • Ethylhexylglycerin
 • DMDM Hydantoin
 • Triethylamine
 • Disodium EDTA
 • Ujë
 • Propilen
 • Glicerinë
 • Panthenol
 • Biotinyol Tripeptide-1
 • Bimatoprost
 • Esoin
 • Biotinojl
 • peptide

Eleverlash – User Reviews

Vlerësimet për Eleverlashin janë pozitive. Marka Elevercosmetics ka krijuar një produkt të cilësisë më të lartë. Kushtëzuesit i pëlqejnë opinionet shumë të mira, të cilat ia vlen t'i lexosh.

Magdalena: Qepallat e mia nuk dukeshin kurrë spektakolare. Ata ishin të dobët dhe të dobët. M'u desh të përdorja disa shtresa boje për të pasur një efekt të kënaqshëm. Vetëm pasi zbatoi kondicionerin Eleverlash, qerpikët e mi fituan volum, u bënë të forta dhe të gjata! Mendoj se është një produkt i mrekullueshëm!

Karolina: Mendoj se lubrifikuesja e qerpikëve me kondicionerin e "Rrirrlashit" jep rezultate të mahnitshme! Kondicioneri punon menjëherë dhe ju lejon të shijoni qerpikë të bukur brenda një kohe të shkurtër! Jam shumë i kënaqur!

Eva: Ëndrra ime ishte qerpikë të trashë, prandaj shpesh shkoja në sallone bukurie për t'u shtuar artificialisht volum. Lumturisht, e zbulova shpejt Eleverlashin! Fillova ta përdorja kondicionerin rregullisht dhe pas 30 ditësh mora efektin që prisja! Unë jam i kënaqur!

Kontrollo promovimet deri në -50%


Ku për të blerë Eleverlash – Çmimi dhe promovimet në dispozicion

JetërLash

Eleverlash mund të blihet nëpërmjet faqes zyrtare të prodhuesit. Në faqen e internetit ju mund të merrni produktin origjinal të cilësisë më të lartë dhe me çmimin më të mirë. Duke blerë 2 paketa ju mund të kurseni shumë!

Çmimi i Eleverlash është 119 zł 1 paketë + 1 paketë falas


FAQ – Pyetje që bëhen shpesh

Si të përdorësh kondicionerin Eleverlash?

Kondicioneri eleverlash duhet përdorur rregullisht. Në fillim është e rekomanduar për të aplikuar kondicioner çdo ditë, pas arritjes së efektit të pritur, ju mund të zvogëlojë frekuencën në 2-3 herë brenda një jave. Aplikimi është shumë i thjeshtë, para së gjithash, ju duhet të hiqni make-up sysh dhe të thatë rrethinat e tij. Pastaj, duke përdorur një furçë të veçantë, e zbatojmë përgatitjen përgjatë vijës së llambës. Kondicioneri do të absorbohet shpejt. Efektet e para janë të dukshme pas 3 javësh.

Ku ta blejmë Eleverlashin?

Kondicioneri mund të blihet nëpërmjet faqes zyrtare të prodhuesit. Vetëm atje ju mund të merrni një përgatitje të cilësisë më të lartë dhe recetë origjinale. Është më mirë të shmangësh burime të tjera, pasi mund të hasësh fallco.

A është i sigurt kondicioneri i qerullores Eleverlash?

Po, produkti është plotësisht i sigurt për shëndetin dhe nuk shkakton efekte anësore. Ai u testua në laborator. Kondicioneri është i destinuar për një grua të rritur. Nëse po lufton me sëmundjet e syve, duhet të konsultohesh me një oftalmolog para se të blesh një kondicioner. Përveç kësaj, në qoftë se skuqja dhe irritimi shfaqen rreth zonës së syrit, shpeshtësia e përdorimit të kondicionerit duhet të reduktohet ose të ndalet për njëfarë kohe. Nëse simptomat vazhdojnë, kontaktoni mjekun tuaj. Mos e përdorni përgatitjen gjatë shtatzënisë, ushqyerjes me gji, trajtimit hormonal dhe gjatë kimioterapisë.

Përmbledhje – opinion i ekspertëve – A ia vlen të blihet Eleverlash?

Shumë gra duan të kënaqen me qerpikë të trashë e të gjatë. Shumë prej tyre zgjedhin trajtimet për trashjen e qerpikëve te bukuroshet ose për të theksuar strukturën e syve. Sytë janë pasqyra e shpirtit dhe shumë njerëz u kushtojnë vëmendje, prandaj duam t'i dallojmë. Një nga mënyrat është përdorimi i kondicionerit të duhur. Një nga përbërësit e rekomanduar dhe të rëndësishëm është Eleverlash, i cili dallohet nga një përzgjedhje e mirë e përbërësve që veprojnë aktivisht mbi bulbat e flokëve dhe përmirësojnë gjendjen e tyre. Qepallat bëhen të shëndetshme dhe të forta. Produkti nuk është i efektshëm vetëm në veprim, por edhe i sigurt. Ia vlen ta bindësh veten për këtë përgatitje dhe ta provosh. Kushtuesi Eleverlash çmimi? Duhet ta pranoj se është e përballueshme! Mendoj se kushtëzuesi e përmbush rolin e tij!

Kontrollo promovimet deri në -50%